W Lesku 20 grudnia w Sali restauracji Stare Lisko odbyło się spotkanie osób uczestniczących w projekcie Aktywne NGO dofinansowanym przez Narodowy Instytut Wolności z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Warsztaty rozpoczął prezes stowarzyszenia, który przedstawił zadania zrealizowane w ramach projektu oraz omówił jak stosować nowoczesne technologie w pracy NGO.

Materiał filmowy z targów rożnorodności.

Fotorelacja i materiał filmowy z dzisiejszej konferencji.

Aktualizacja z dnia 22.10.2018 r. Do dnia 16 października 2018 r. potrwa remont biura Stowarzyszenia, związane to jest z dostosowaniem biura do wymogów projektu "Aktywne NGO".

Zapraszamy organizacje, stowarzyszenia, koła, grupy nieformalne, organizacje harcerskie do udziału w konferencji „Aktywne NGO” w ramach projektu „Aktywne NGO:, która odbędzie się 27.10.2018 o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Hoczwi k. Leska.

W dniach 26.10.2018 od. godz.18:00 do 27.10.2018 do godz.12:00, w świetlicy wiejskiej w Hoczwi k. Leska odbędą się Targi Różnorodności w ramach projektu „Aktywne NGO”, organizowane przez Stowarzyszenie Edukacja i Rozwój w Lesku.

Zapraszamy do obejrzenia spotów informacyjnych o projekcie Aktywne NGO. Spot 1  Spot 2

 

W dniach 07 – 09.2018 r. w ośrodku „Trzy Lilie” w Iwoniczu Zdroju” odbyły się warsztaty  dla uczestników projektu dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności.

Stowarzyszenie Edukacja i Rozwój w Lesku informuje, że warsztaty I grupy/ wyjazdowe/ odbędą się w Iwoniczu Zdroju w Hotelu Amelia ul. Ebersa  w dniach 28-30.09.2018 r. Tematyka- Księgowość w NGO, rozliczanie projektów, budżet.

Stowarzyszenie Edukacja i Rozwój zaprasza członków II grupy na kolejne warsztaty w ramach projektu Aktywne NGO, które odbędą się w dniach 7-9 wrzesień 2018 r. w ośrodku Trzy Lilie w Iwoniczu Zdroju al. Słoneczna 11. Rozpoczęcie godz.14:00 Tematyka warsztatów: Praca metodą projektów, fundusze UE, fundusze na działalność patriotyczno- niepodległościową i inna.

 

Tematem warsztatów było: „Praca metodą projektów „  -  kontynuacja zajęć z poprzedniego
spotkania.

W dniach 25 – 27.07.2018r  w ośrodku „Rapsodia” w Krynicy Zdroju odbyło się spotkanie szkoleniowe w ramach projektu „Aktywne NGO”. Projekt został dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Tematem zajęć było: „Praca metoda projektów, fundusze UE na działalność organizacji, fundusze na działalność patriotyczno – niepodległościową.

W dniach 25 – 27.07.2018r  w ośrodku „Rapsodia” w Krynicy Zdroju odbyło się spotkanie szkoleniowe w ramach projektu „Aktywne NGO”. Projekt został dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Stowarzyszenie Edukacja i Rozwój w Lesku otrzymało dofinansowanie na projekt Aktywne NGO z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego- program FIO 2018.

Tegoroczny konkurs FIO został rozstrzygnięty. Stowarzyszenie "Edukacja i Rozwój" ma się czym pochwalić,